O mnie

fot. Agata Mądrachowska, Freya Love Photo

Hej, fajnie, że jesteś 🙂

Mam na imię Joanna, jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia poznawczo-behawioralnego, specjalizuję się w psychologii klinicznej i zdrowia. W swoim gabinecie pracuję z osobami w kryzysach psychicznych, z doświadczeniem depresji i zaburzeń lękowych, ostatnio coraz częściej z rodzicami małych dzieci.

Prowadzę konsultacje indywidualne, warsztaty i grupy wsparcia #CzułeWojowniczki. Opracowuję i prowadzę szkolenia dla firm, instytucji i organizacji. Bardzo ważne jest dla mnie dzielenie się wiedzą na temat zdrowia psychicznego, bo każda i każdy z nas na taka wiedzę zasługuje. Dlatego udzielam wywiadów, piszę i nagrywam.

***

Mam też za sobą doświadczenie depresji i lęku. Zanim zaczęłam się uczyć, jak pomagać innym, najpierw pomogłam (i dałam pomóc) sobie.

Jest ogromna różnica pomiędzy życiem Z depresją i lękiem, a życiem W depresji i lęku. Ten blog jest po to, żeby Ci tę różnicę pokazać. Może moje doświadczenia, choć zupełnie inne niż Twoje, w jakiś sposób Ci się przydadzą. Może przydadzą się komuś Tobie bliskiemu.

A może zupełnie nie.

***

Więcej o mnie i o projektach, które realizuję: joannafrejus.pl